O firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w branży motoryzacyjnej w 1998 roku. Przez wiele lat rozwijała się, modernizowała i nabierała doświadczeń.

W 2010 r. firma została rozbudowana i unowocześniona. Poszerzyliśmy swoją ofertę o nową markę samochodów FORD. Produktami oferowanymi Klientom są nowe samochody i części zamienne marki Ford oraz usługi serwisowe w ramach autoryzowanych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Naszym Klientom proponujemy samochody używane wszystkich marek z gwarancją, pozyskiwane w ramach rozliczeń z nabywcami nowych samochodów marki Ford.

Oferujemy kredyty i leasingi bez zbędnych formalności. Integralną częścią sprzedaży samochodów nowych i używanych są usługi ubezpieczeniowe oraz ściśle z nimi związane usługi polegające na montażu zabezpieczeń pojazdów.

Obrót towarami z partnerem Ford precyzuje umowa dealerska. Dodatkowo nasza firma oferuje akcesoria samochodowe, kosmetyki i dodatki u innych dostawców, a źródłem pozyskiwania samochodów używanych są osoby fizyczne i firmy.